Kariera

Teagle to grono doświadczonych i wspaniałych ludzi tworzących nową jakość w branży telematyki. Nasza droga do rozwiązywania problemu zbudowana jest na solidnym fundamencie satysfakcji i zadowolenia naszych współpracowników.

Nasze wartości

Zaufanie

Najcenniejsze aktywo, jakim możemy dysponować. Wierzymy, że nadszarpnięcie zaufania nawet w 1% oznaczałoby, że nie można na nas polegać. Nie dopuszczamy do tego.

Zdecydowanie

Podejmujemy zdecydowane działania, ale bez niepotrzebnego ryzyka. Każdy krok stawiamy, mając pewność, że właściwie przygotowaliśmy się do obranej drogi.

Rozwój

Dążymy do tego, aby każdy w Teagle stawał się lepszy z każdym dniem. Kładziemy nacisk na wykonywanie zadań zgodnie z najlepszymi zasadami.

Niezawodność

Pracujemy na sprawdzonych rozwiązaniach i dbamy o komfort oraz wygodę pracy.

Odwaga

Działamy na całym świecie i konkurujemy z największymi. Zapewniamy niezbędną przestrzeń do funkcjonowania i podejmowania decyzji.

Ambicja

Doceniamy i wspieramy naszych współpracowników w realizacji założonych celów. Stawiamy ambitne wyzwania i realizujemy je z założeniem, że zostaną solidnie wykonane.

Korzyści

Nauka i rozwój

Ambitne projekty

Stabilne zatrudnienie

Benefity

Nowoczesne narzędzia pracy

Wyzwania

Elastyczne godziny pracy

Zespół

Oferty pracy

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta 360 stopni

    Specjalista ds. Obsługi Klienta 360 stopni w Geotik jest rolą, która łączy ze sobą obszary związane z procesem obsługi Klienta (realizacja zamówień od momentu złożenia przez Klienta do etapu dostarczenia rozwiązania przez dostawców), administracją i rozliczaniem procesu zakupowego oraz wsparciem rozwoju sprzedaży.

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa, jakościowa obsługę Klienta Biznesowego za pośrednictwem telefonu, email lub bezpośrednio w biurze Geotik,
    • Realizacja zamówień usług i towarów,
    • Fakturowanie oraz związane z nim wystawianie dokumentów wydań magazynowych, windykacja Klientów,
    • Komunikacja z dostawcami i weryfikacja dokumentacji wykonanych zleceń,
    • Realizacja i odbiór przesyłek kurierskich i pocztowych,
    • Aktualizacja danych w bazach firmy,
    • Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

    Kompetencje:

    • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B (warunek konieczny),
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w Biurze Obsługi Klienta, Centrum Obsługi Klienta lub podobnych (obszary: obsługa zamówienia i jego rozliczenie; administracja procesu zakupowego, badania potrzeb i identyfikowania szans zakupowych klienta) lub doświadczenie w sprzedaży rozwiązań do Klienta B2B,
    • Umiejętność poprawnego fakturowania i znajomość podstaw przepisów rachunkowych,
    • Sumienność i dbałość o szczegóły w powierzonym obszarze,
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę o pracę – to Ty wybierasz formę współpracy
    • Pracę w innowacyjnym software house, w zgranym zespole programistów, wdrożeniowców handlowców i specjalistów ds. obsługi Klientów,
    • Prestiżową lokalizację (praca w nowym, dobrze skomunikowanym biurze – budynek TGG, ul. Słubicka 18),
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, słuchawki, myszka, klawiatura, dodatkowy monitor),
    • Szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do nowych technologii i rozwiązań,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych wyników (podstawa plus premia),
    • Po okresie próbnym, benefity w postaci dofinansowania do opieki medycznej.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

    Wyślij swoje CV na adres: elwira.bancarzewska@geotik.com z tytułem: Rekrutacja - Specjalista ds. Obsługi Klienta 360 stopni

  • Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

    • Telefoniczna sprzedaż produktów i usług będących w ofercie spółki (monitoring pojazdów/obiektów przy wykorzystaniu technologii GPS),
    • Aktywny rozwój sprzedaży, budowanie długofalowych relacji oraz opieka posprzedażowa nad klientem (MŚP),
    • Planowanie i raportowanie sprzedaży,
    • Realizacja zadań związanych z obsługą posprzedażową
    • Weryfikacja i kwalifikacja leadów,
    • Prowadzenie i rozliczanie akcji pozyskiwania nowych klientów,
    • Raportowanie działań w systemie CRM,
    • Wsparcie działu handlowego w zakresie administracji i prowadzenia dokumentacji sprzedażowej,
    • Podejmowanie inicjatyw wewnątrz organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych,
    • Współpraca z działami Obsługi Klienta, Serwisu oraz IT.

    Kompetencj:

    • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta w sektorze B2B w obszarze MŚP,
    • Doświadczenie w pracy na krótkich i średnich procesach sprzedażowych (od 1 tygodnia do 3 miesięcy),
    • Kompetencje w sprzedaży doradczej oraz badaniu potrzeb klienta,
    • Świadomość, że sprzedaż to proces, a nie przypadek lub szczęście,
    • Doświadczenie w prowadzeniu działań prospectingowych,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowanie trwałych relacji biznesowych,
    • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,
    • Obsługa CRM i innych programów wspierających bieżące działania z klientami,
    • Znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub UoP,
    • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych oraz realizacji zadań prospectingowych,
    • Program wdrożeniowy obejmujący szkolenia produktowe i handlowe,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, dodatkowy monitor, telefon),
    • Perspektywę rozwoju i awansu zawodowego,
    • Prestiżową lokalizację we Wrocławiu (praca w nowym, dobrze skomunikowanym biurze – budynek TGG, ul. Słubicka 18)
    • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (rozpoczęcie pracy pomiędzy 8:00 a 9:00),

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z kandydatkami/kandydatami, których CV będzie zawierało oczekiwane przez nas umiejętności i kompetencje.

    Wyślij swoje CV na adres: piotr.kolodziejczyk@geotik.com z tytułem: Rekrutacja - Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży